נמצאו 6 תוצאות עבור חיפוש התג : שמנים

שמנים

מהי ארומותפיה? ארומתרפיה היא תחום ריפוי, טיפול וטיפוח המשתמש בשמנים ארומטיים לשימושים רבים ומגוונים.  השמנים האתריים מעודדים את כוחות הריפוי הטבעיים של הגוף ומקדמים בריאות, טיפוח הגוף, מצב רוח טוב והרגשת... (קרא עוד...)

שמנים צמחיים

    שמן שקדים שמן שקדים Prunus amygdalus SWEET ALMOND OIL השמן הנפוץ ביותר לעיסוי הפנים והגוף.  עשיר בויטמינים ובחומצות שומן חיוניות. מתאים לכל סוגי העור, מומלץ כתוספת לחות והזנה לפנים.  נספג היטב... (קרא עוד...)

ארומה ליין - מחירונים

  אבסולוט ארומה מחירון ארומה ליין     מחירון מיטות עיסוי מחירון שמנים... (קרא עוד...)

שמנים אתריים

    שמן אגוז מוסקט MUTMEG  Myristica Fragrans  (INDONESIA) שמן אגוז מוסקט מחמם, ממריץ את מחזור הדם ומחזק את הלב.  עוזר לבעיות עיכול, להתקררויות, לכאבים שלפני הווסת ולעייפות כללית.  יעיל לכאבים... (קרא עוד...)

ארומה ליין - מוצרים לרפואה משלימה ומוצרי טבע

  מרכז אלטרנטיבי לציוד מטפלים הוקם מתוך התחום הטיפולי למען העוסקים ברפואה משלימה ובטיפולים. האנשים העומדים מאחורי אתר aromaline הינם מטפלים מוסמכים ברפואה המשלימה, אנו מבינים את הצורך הקיים למוצרים איכותיים ונגישים... (קרא עוד...)

טיפול בנרות הופי

  נרות ההופי עצמם מגוונים בשוק. ניתן למצוא נרות הופי על בסיס בד פשתן נקי עם דונג דבורים טהור, נרות הופי על בסיס בד כותנה נקי עם שעוות דבורים ונרות הופי על בסיס פראפין. קיימים נרות להם מוסיפים צמחים ושמנים אתריים. ... (קרא עוד...)


 

לקבלת טיפ שלח טופס

* שם:
* אימייל:
Captcha


עיצוב