טיפול בנרות הופי

 

נרות ההופי עצמם מגוונים בשוק. ניתן למצוא נרות הופי על בסיס בד פשתן נקי עם דונג דבורים טהור, נרות הופי על בסיס בד כותנה נקי עם שעוות דבורים ונרות הופי על בסיס פראפין. קיימים נרות להם מוסיפים צמחים ושמנים אתריים. המעוניינים להגדיר את הנרות כיעילים גם כנוגדי דלקת מוסיפים לנרות תמצית מרווה רפואית, היפריקום, קמומיל, ותוספת של בטא קרוטן- שהינם חומרים מרגיעים ונוגדי דלקת. המעוניינים להגדיר את הנרות גם כמעט מאלחשים מוסיפים אורגנו, אקליפטוס, ציפורן, מרווה רפואית, ארז, עץ התה, לבנדר,פטצ'ולי ומנטה- כולם חומרים מרגיעים, גורמים לתחושת אלחוש באזור ונוגדי דלקת.

קיימים נרות שאינם מכילים צמחים ו/או שמנים.במקרים אלה המעוניינים יכולים לעבוד עם שמנים בעיסוי הפנים ובסוף התהליך לטפטף לאוזן סינרגיה או מעט שמן לבנדר.
ההכשרה לטיפול באמצעות נרות הופי הינה קצרה. הטיפול עצמו יעיל לבעיות שנפרט מיד, ונעים בתחושתו. ניתן לטפל באמצעות הנרות גם בילדים מעל גיל 3 חדשים.

הטיפול, שכולל אבחון הבעיה, הנחת הנר במקום הנכון, הדלקתו, עיסוי אזורי תוך כדי בעירתו והוספת (או לא – עפ"י חוות דעתו של המטפל) של שמן לבנדר או זית לאחר גמר הבעירה, יוצר סימולציה בכל אזור השמע היעיל לבעיות כגון:דלקות אוזניים (גם בילדים החל מגיל 3 חודשים), סינוסיטיס, כאבי ראש ומיגרנות, ורטיגו (סחרחורות), נחירות ובעיות אף שאינן במבנה העצמות, אלרגיות, הרגעה לילדים עם הפרעות למידה (בד"כ כתוספת למערך טיפול קיים) טיניטוס, כבדי שמיעה (להקלה), לחץ נפשי וכאבי גרון.

אין לטפל במקרים של: דלקות מפרישות, בזמן דלקת אקוטית פעילה, נקבים ו/אוכפתורים באוזן, דלקות עור מקומיות, זיהומים באוזן חיצונית, כאשר יש שתלים באוזן או גוף זר ומורסות ופצעים באוזן

 

 

 


| ארומה ליין || ציוד למטפלים || מוצרים לרפואה משלימה |
 

לקבלת טיפ שלח טופס

* שם:
* אימייל:
Captcha


עיצוב